Kültürlü kadın Nalan

Ad Details

  • Listed: 27 Mart 2019 13:45

Tanıtım

Okumayı ve gezmeyi çok severim. Fırsat buldukça okur ve gezerim. Hayatımı renkli hale getirmek, sürekli yenilik yapmak çok hoşuma gider. Üzerimde herhangi bir yorgunluk olduğu zaman hiç düşünmeden harekete geçer ve sonrasında gezerim. Oldukça hareketli, donanımlı, sürekli bir yerlerde olan hayat tarzımdan oldukça memnunum. Sabahları çok erken bir şekilde uyanarak güne adım atarım. Sakin bir hayatı hiçbir şekilde sevmem. Sürekli bir yerlerde ve bir şeyler yaparken kendimi bulmak hoşuma gidiyor. Eğlenceli, hareketli, durmadan yenilik peşinde olan çıtır ve seksi bir kadınım. Yoğun olmaktan hiçbir zaman sıkılmam. Bakımlı olmak, spor yapmak, yüzmekten keyif duyarım. İsmim escort Nalan, orta boylarda, esmer, dolgun hatları bulunan seksi bir kadınım.

Her gün spor yaparak güne başlarım ve hayatımı renklendiririm. Özellikle haftada birkaç kez yüzmek en hoşuma giden şeyler arasındadır. Yüzmekten büyük keyif duyarım. Vücudumu çok dinlendirdiği gibi sakinleştirir. O yüzden zamanım uygun olduğunda mutlaka yüzerim. Hayallerime renk katmayı, güzel zamanlar geçirmeyi severim. Güne erkenden uyanarak yaşamıma zevk katmak oldukça keyif verir. Sıkıldığım zaman akşam yürüyüşlerine giderim ve sonrasında bolca geziler yaparım. Kahve içmekten ve kahve muhabbetleri yapmaktan hiçbir zaman sıkılmam. Ayrıca bana uygun olan, anlaşabildiğim bir erkekle zaman geçirmekten çok zevk duyarım. Özellikle bakımlı, saygılı, iyi giyinen erkekler daima dikkatimi çeker. Beş dil biliyorum ve iki üniversite bitirdim.
Her an sıkılmadan okumak, yenilik yapmak ve araştırmak hayatımın olmazsa olmazları arasındadır. Hayatın farklı yönlerini bulmaktan, keyif almaktan asla yorulmam. Yeniliğe her zaman açık, kaliteli, zevkli ve donanımlı bir kadınım. Beyler sizde kendinize göre bir arkadaş arıyorsanız, partner istiyorsanız hiç tereddüt etmeden en kısa sürede benimle iletişime geçebilirsiniz.

Listing ID: 2445c9b540158c8c

  

Leave a Reply

Popular Bayanlar

  • No ads viewed yet.